O NÁS

tim-specter-sports

Nový druh hokejovej pásky sme vyvinuli s pomocou odborného výskumu a desiatok rôznych kombinácií vhodných materiálov, ktoré sme skúšali nielen my, ale aj hokejisti od juniorov až po hviezdy NHL.

2 roky vývoja sme pretavili do patentom chráneného riešenia, ktoré aj z teba spraví lepšieho hráča.

Našou ambíciou je presadiť SPECTER HOCKEY TAPE ako nový štandard hokejovej pásky vo svete.

NÁŠ PRÍBEH

Vždy sme si mysleli, že páska na hokejku sa dá zdokonaliť. Prvé vzorky rôznych nálepiek na hokejku sme testovali už pred niekoľkými rokmi. Ako ale vyrobiť pásku, ktorá zlepšuje vedenie puku, strelu a zároveň veľa vydrží, ľahko sa nalepí a zároveň sa aj ľahko vymení? Rozhodli sme sa túto výzvu prijať a vymyslieť lepšiu alternatívu k tradičnej páske na hokejku. Po takmer 2 rokoch výskumu, vývoja a zlepšovania sme vyvinuli SPECTER HOCKEY TAPE do dnešnej podoby a pripravili ju na uvedenie na trh.

Pásku sme dali otestovať viacerým hráčom svetového formátu a sme nesmierne hrdí, že hráči ako napríklad Zdeno Chára, Peter Ölvecký alebo Juraj Valach si ju hneď obľúbili a sami oceňujú jej rôzne výhody. Zdeno sa stal naším ambasádorom, ktorý hrdo hrá s našou páskou v najslávnejšej hokejovej lige na svete.

Na trhu sa vyskytlo viac podobných produktov, no ani jeden nemá patentovaný materiál a neprináša zlepšenie. Aj preto hovoríme o revolučnej páske. Pásku SPECTER HOCKEY TAPE zapracoval do pravidiel aj Slovenský zväz ľadového hokeja a jednáme aj s medzinárodnou organizáciou IIHF.

Náš projekt sme prihlásili do niektorých podnikateľských súťaží. Sme hrdí, že sa nám podarilo vyhrať súťaž US Connections a taktiež so Slovak Business Agency mesačný pobyt v Cambridge Innovation Center v Bostone. Našim cieľom je prebojovať sa na všetky svetové hokejové trhy a zaviesť pásku SPECTER HOCKEY TAPE ako nový štandard hokejovej pásky.